Szamba betonowe Kościerzyna

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie solidną budową i długą przydatnością. W naszej działalności wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane materiały, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to wyjątkowo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych wymagań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i doskonalimy stosowane rozwiązania. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Kościerzyna

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kościerzyna

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy zadowolenie klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są niezwykle szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy także profesjonalne i gruntowne wsparcie z obszaru dopasowania konkretnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności szamba, rekomendowanego rodzaju, miejsca, ewentualnych dodatków, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również przekazanie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszystkie realizacje planujemy oczywiście z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz