Szamba betonowe Oświęcim

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza wzmocnioną strukturą i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności użytkujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy klient jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych oczekiwań klienta. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i doskonalimy stosowane techniki. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Oświęcim

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Oświęcim

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy również innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przeszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy także profesjonalne i gruntowne wsparcie z obszaru dopasowania konkretnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru zbiornika, rekomendowanego rodzaju, terenu, ewentualnych dodatków, przewozu i innych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i dodatkowych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przekazanie wszelkiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte właściwą gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na doskonałym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszystkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz