Szamba betonowe Przemyśl

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wytrzymałą strukturą i długą użytecznością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie sprawdzone produkty, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy właściciel posesji może zainwestować w to bardzo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych preferencji klienta. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Przemyśl

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Przemyśl

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy też profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to świetnie wyszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę szamba są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Gwarantujemy także fachowe i kompleksowe wsparcie z zakresu wyboru danych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności szamba, zalecanego wariantu, lokalizacji, ewentualnych dodatków, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również przygotowanie wszelkiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na imponującym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszelkie prace przeprowadzamy oczywiście z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz