Szamba betonowe Gliwice

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy klient jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych potrzeb zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i modernizujemy wykorzystywane rozwiązania. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Gliwice

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Gliwice

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany układ odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Proponujemy także profesjonalne i gruntowne doradztwo z zakresu dostosowania danych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, wybranego wariantu, miejsca, hipotetycznych dopełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także dostarczenie wszelkiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na najwyższym poziomie i z należytą starannością. Wszystkie realizacje planujemy naturalnie z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz