Szamba betonowe Lubaczów

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wzmocnioną strukturą i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to niezwykle wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy użytkowane rozwiązania. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania spersonalizowanej oferty i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Lubaczów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Lubaczów

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Proponujemy również profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu wyboru poszczególnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, wybranego rodzaju, terenu, hipotetycznych dopełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi również dostarczenie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie działania planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz