Szamba betonowe Białystok

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wytrzymałą strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności wykorzystujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych preferencji zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i doskonalimy użytkowane technologie. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania dopasowanej oferty i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Białystok

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Białystok

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale wyszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niebywale szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Oferujemy także profesjonalne i kompleksowe wsparcie z obszaru doboru danych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości szamba, wybranego rodzaju, terenu, potencjalnych dopełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także dostarczenie całej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z odpowiednią sumiennością. Wszelkie realizacje wykonujemy naturalnie z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz