Szamba betonowe Białystok

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wzmocnioną konstrukcją i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności użytkujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to niezwykle praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i unowocześniamy wykorzystywane techniki. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania dopasowanej oferty i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Białystok

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Białystok

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przygotowani i wykwalifikowani fachowcy, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas zbiorniki są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy również fachowe i kompleksowe doradztwo z obszaru dopasowania konkretnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od pojemności zbiornika, wybranego wariantu, miejsca, ewentualnych uzupełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbędnych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przekazanie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte właściwą gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz