Szamba betonowe Żnin

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza solidną strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy tylko sprawdzone materiały, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to wyjątkowo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy wykorzystywane techniki. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania dopasowanej propozycji i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Żnin

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Żnin

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy też nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wyedukowani specjaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Gwarantujemy również profesjonalne i kompleksowe wsparcie z obszaru dostosowania konkretnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany indywidualnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od wielkości zbiornika, rekomendowanego rodzaju, lokalizacji, hipotetycznych dodatków, przewozu i innych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi również przekazanie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią sumiennością. Wszystkie prace planujemy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz