Szamba betonowe Turek

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wytrzymałą konstrukcją i długą użytecznością. W naszej firmie stosujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to bardzo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych preferencji usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i doskonalimy stosowane techniki. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Turek

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Turek

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy też nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przygotowani i wykształceni fachowcy, którzy satysfakcję klienta traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas szamba są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Proponujemy też fachowe i kompleksowe doradztwo z zakresu doboru danych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości zbiornika, zalecanego rodzaju, terenu, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też przekazanie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszelkie prace planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz