Szamba betonowe Siedlce

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza solidną konstrukcją i wieloletnią przydatnością. W naszej firmie użytkujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych preferencji zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i doskonalimy użytkowane rozwiązania. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej oferty i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Siedlce

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Siedlce

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przeszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy satysfakcję klienta traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nas produkty są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Zapewniamy także fachowe i kompleksowe doradztwo z obszaru wyboru danych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru zbiornika, zalecanego rodzaju, miejsca, hipotetycznych dodatków, przewozu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też dostarczenie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszelkie działania wykonujemy oczywiście z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz