Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim wzmocnioną strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności wykorzystujemy tylko sprawdzone produkty, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i modernizujemy stosowane rozwiązania. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Tomaszów Lubelski

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przygotowani i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy zadowolenie klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Zapewniamy także kompetentne i kompleksowe doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności szamba, rekomendowanego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych dodatków, transportu i innych czynników, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też dostarczenie wszelkiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszelkie realizacje planujemy rzecz jasna z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz