Szamba betonowe Żywiec

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim solidną strukturą i długofalową użytecznością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie sprawdzone produkty, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy klient zdoła zainwestować w to wyjątkowo wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych wymagań usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i unowocześniamy stosowane techniki. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania dopasowanej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Żywiec

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Żywiec

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo wygodne. Oferujemy także profesjonalne i gruntowne doradztwo z zakresu dostosowania konkretnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, rekomendowanego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych dodatków, transportu i innych czynników, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też dostarczenie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią rękojmią, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą sumiennością. Wszelkie działania wykonujemy naturalnie z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz