Szamba betonowe Konin

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wytrzymałą strukturą i długą użytecznością. W naszej działalności wykorzystujemy wyłącznie rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy klient zdoła zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej oferty i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Konin

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Konin

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę szamba są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Oferujemy też fachowe i gruntowne wsparcie z zakresu wyboru konkretnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości szamba, zalecanego rodzaju, miejsca, ewentualnych dodatków, przewozu i innych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbytecznych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również dostarczenie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na perfekcyjnym poziomie i z należytą sumiennością. Wszelkie realizacje wykonujemy naturalnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz