Szamba betonowe Pińczów

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim solidną strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności użytkujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak duży zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i doskonalimy użytkowane technologie. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Pińczów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Pińczów

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy również profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przeszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, solidne i bardzo wygodne. Gwarantujemy także fachowe i gruntowne wsparcie z zakresu dostosowania danych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności szamba, zalecanego rodzaju, miejsca, potencjalnych dopełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbytecznych pośredników i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również przygotowanie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszystkie realizacje planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz