Szamba betonowe Gniezno

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wzmocnioną strukturą i długofalową przydatnością. W naszej firmie stosujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych wymagań zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Gniezno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Gniezno

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Proponujemy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru doboru poszczególnych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od wielkości szamba, rekomendowanego rodzaju, miejsca, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również przygotowanie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszelkie realizacje wykonujemy naturalnie z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz