Szamba betonowe Lublin

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wzmocnioną budową i długą funkcjonalnością. W naszej działalności wykorzystujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji może zainwestować w to niezwykle wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych preferencji zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i unowocześniamy użytkowane rozwiązania. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dopasowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Lublin

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Lublin

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio wyszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niezwykle szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy też kompetentne i gruntowne wsparcie z zakresu dopasowania poszczególnych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości szamba, wybranego rodzaju, miejsca, ewentualnych dopełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też dostarczenie całej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszystkie prace planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz