Szamba betonowe Tarnobrzeg

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie solidną budową i wieloletnią przydatnością. W naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone surowce, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy klient zdoła zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy użytkowane techniki. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej oferty i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Tarnobrzeg

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Tarnobrzeg

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy również profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy również profesjonalne i gruntowne wsparcie z zakresu dopasowania danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, rekomendowanego wariantu, terenu, potencjalnych dodatków, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych pośredników i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przekazanie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte właściwą rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie działania wykonujemy rzecz jasna z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz