Szamba betonowe Lesko

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim wzmocnioną budową i długą przydatnością. W naszej firmie użytkujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych potrzeb usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i unowocześniamy wykorzystywane techniki. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania spersonalizowanej propozycji i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Lesko

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Lesko

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy także innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wykwalifikowani fachowcy, którzy akceptację właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Oferujemy też kompetentne i gruntowne wsparcie z zakresu doboru poszczególnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od pojemności szamba, wybranego wariantu, miejsca, ewentualnych uzupełnień, transportu i pozostałych aspektów, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także dostarczenie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszystkie działania wykonujemy oczywiście z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz