Szamba betonowe Lesko

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim solidną konstrukcją i wieloletnią przydatnością. W naszej działalności użytkujemy jedynie certyfikowane materiały, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych oczekiwań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy stosowane technologie. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania spersonalizowanej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Lesko

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Lesko

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie wyszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy akceptację zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas zbiorniki są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Proponujemy też kompetentne i kompleksowe wsparcie z zakresu wyboru poszczególnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, rekomendowanego rodzaju, terenu, potencjalnych uzupełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mają wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbędnych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także przygotowanie wszelakiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszystkie prace przeprowadzamy oczywiście z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz