Szamba betonowe Malbork

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim solidną konstrukcją i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności stosujemy tylko rekomendowane produkty, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji może zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych preferencji zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i unowocześniamy użytkowane technologie. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Malbork

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Malbork

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy również nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przygotowani i wyedukowani profesjonaliści, którzy akceptację zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Proponujemy też profesjonalne i kompleksowe doradztwo z obszaru wyboru poszczególnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości szamba, rekomendowanego wariantu, terenu, potencjalnych uzupełnień, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także przekazanie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie działania wykonujemy rzecz jasna z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz