Szamba betonowe Legnica

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą strukturą i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności użytkujemy tylko certyfikowane produkty, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych preferencji zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy stosowane technologie. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania dopasowanej oferty i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Legnica

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Legnica

Nasza firma specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy akceptację zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Gwarantujemy także profesjonalne i gruntowne doradztwo z zakresu dostosowania konkretnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, rekomendowanego rodzaju, miejsca, hipotetycznych dopełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych pośredników i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również przekazanie całej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z należytą sumiennością. Wszelkie działania planujemy naturalnie z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz