Szamba betonowe Szczecinek

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wzmocnioną konstrukcją i długą funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy jedynie sprawdzone materiały, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji może zainwestować w to niezwykle wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i unowocześniamy stosowane techniki. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Szczecinek

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Szczecinek

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy również nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wyedukowani fachowcy, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy też profesjonalne i gruntowne wsparcie z obszaru dostosowania danych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od pojemności szamba, zalecanego wariantu, terenu, potencjalnych dopełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi również przygotowanie wszelkiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z właściwą starannością. Wszelkie realizacje przeprowadzamy naturalnie z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz