Szamba betonowe Szczecinek

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim solidną budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy klient jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych wymagań klienta. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i unowocześniamy użytkowane technologie. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania dopasowanej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Szczecinek

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Szczecinek

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy też kompetentne i gruntowne wsparcie z zakresu wyboru konkretnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od rozmiaru zbiornika, wybranego rodzaju, terenu, ewentualnych dodatków, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przekazanie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszelkie działania planujemy rzecz jasna z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz