Szamba betonowe Opole Lubelskie

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wzmocnioną strukturą i długą funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy wyłącznie rekomendowane materiały, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych potrzeb usługobiorcy. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i modernizujemy stosowane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Opole Lubelskie

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Opole Lubelskie

Nasza firma specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany układ odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio wyszkoleni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Oferujemy też fachowe i gruntowne doradztwo z obszaru dopasowania konkretnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości zbiornika, rekomendowanego wariantu, miejsca, ewentualnych dodatków, przewozu i innych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również przekazanie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszelkie działania przeprowadzamy rzecz jasna z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz