Szamba betonowe Olesno

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wzmocnioną budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy wyłącznie certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy klient zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych oczekiwań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i doskonalimy użytkowane technologie. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej oferty i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Olesno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Olesno

Nasza firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy też innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przeszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy akceptację usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niebywale szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Proponujemy również kompetentne i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania danych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od wielkości zbiornika, rekomendowanego rodzaju, lokalizacji, potencjalnych uzupełnień, przewozu i innych czynników, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przekazanie wszelkiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszystkie działania przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz