Szamba betonowe Mielec

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim solidną budową i długą przydatnością. W naszej pracy stosujemy jedynie certyfikowane produkty, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy zleceniodawca może zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych wymagań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i unowocześniamy wykorzystywane technologie. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej propozycji i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Mielec

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Mielec

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przeszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas zbiorniki są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Proponujemy też kompetentne i kompleksowe wsparcie z obszaru dostosowania poszczególnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości szamba, zalecanego wariantu, miejsca, ewentualnych uzupełnień, transportu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przygotowanie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą rękojmią, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszelkie realizacje wykonujemy naturalnie z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz