Szamba betonowe Staszów

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie solidną konstrukcją i długofalową użytecznością. W naszej firmie użytkujemy tylko sprawdzone surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych oczekiwań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane rozwiązania. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej oferty i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Staszów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Staszów

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio wyszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy również profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru doboru danych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności zbiornika, rekomendowanego rodzaju, terenu, ewentualnych dopełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych pośredników i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi również przekazanie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszystkie prace przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz