Szamba betonowe Płońsk

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza solidną konstrukcją i długofalową przydatnością. W naszej działalności użytkujemy wyłącznie certyfikowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to niezwykle wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak przekrojowy zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych oczekiwań usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i modernizujemy stosowane techniki. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej propozycji i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Płońsk

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Płońsk

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio wyszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy akceptację klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Oferujemy też kompetentne i gruntowne doradztwo z obszaru doboru poszczególnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od rozmiaru zbiornika, wybranego rodzaju, lokalizacji, hipotetycznych dopełnień, przewozu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też dostarczenie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszystkie działania przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz