Szamba betonowe Limanowa

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wzmocnioną konstrukcją i długofalową przydatnością. W naszej firmie użytkujemy tylko sprawdzone produkty, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle wygodne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych oczekiwań klienta. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i unowocześniamy użytkowane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania spersonalizowanej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Limanowa

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Limanowa

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wykształceni fachowcy, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zbiorniki są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Proponujemy także profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu wyboru danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od wielkości szamba, wybranego rodzaju, terenu, potencjalnych uzupełnień, transportu i innych czynników, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też przekazanie wszelkiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną gwarancją, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszelkie działania wykonujemy naturalnie z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz