Szamba betonowe Chełmno

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wzmocnioną budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych wymagań usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i doskonalimy wykorzystywane rozwiązania. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Chełmno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Chełmno

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przygotowani i wykwalifikowani specjaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Oferujemy też profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu dostosowania danych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności zbiornika, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dodatków, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych pośredników i dodatkowych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również dostarczenie wszelkiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z należytą starannością. Wszelkie działania planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz