Szamba betonowe Olkusz

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą konstrukcją i długą przydatnością. W naszej firmie wykorzystujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient może zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i doskonalimy stosowane technologie. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania spersonalizowanej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Olkusz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Olkusz

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy też nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przygotowani i wykwalifikowani fachowcy, którzy akceptację właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas produkty są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Oferujemy również profesjonalne i kompleksowe wsparcie z obszaru doboru konkretnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od pojemności szamba, zalecanego wariantu, terenu, potencjalnych uzupełnień, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również dostarczenie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na doskonałym poziomie i z należytą sumiennością. Wszelkie prace przeprowadzamy oczywiście z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz