Szamba betonowe Kolno

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą strukturą i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności użytkujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient zdoła zainwestować w to wyjątkowo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej propozycji i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Kolno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kolno

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przygotowani i wykształceni specjaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Proponujemy również profesjonalne i gruntowne doradztwo z zakresu wyboru danych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości szamba, zalecanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych uzupełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także dostarczenie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na najwyższym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszelkie prace wykonujemy naturalnie z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz