Szamba betonowe Kolno

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim wzmocnioną budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej pracy użytkujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i doskonalimy użytkowane rozwiązania. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej propozycji i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Kolno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kolno

Nasza firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy akceptację właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy także fachowe i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, wybranego rodzaju, miejsca, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też przekazanie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszelkie realizacje planujemy oczywiście z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz