Szamba betonowe Krotoszyn

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wzmocnioną konstrukcją i długofalową przydatnością. W naszej działalności użytkujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb usługobiorcy. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i doskonalimy użytkowane technologie. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Krotoszyn

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Krotoszyn

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to świetnie wyszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy również profesjonalne i gruntowne wsparcie z zakresu wyboru poszczególnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, wybranego wariantu, terenu, potencjalnych dodatków, przewozu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbędnych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też dostarczenie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie działania planujemy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz