Szamba betonowe Chrzanów

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wzmocnioną budową i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności użytkujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy zleceniodawca może zainwestować w to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych potrzeb klienta. Regularnie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane rozwiązania. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania dopasowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Chrzanów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Chrzanów

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przygotowani i wykształceni specjaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niebywale szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Proponujemy również profesjonalne i kompleksowe doradztwo z obszaru dostosowania danych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, zalecanego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych dodatków, przewozu i innych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najkorzystniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przekazanie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z właściwą starannością. Wszystkie realizacje planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz