Szamba betonowe Chrzanów

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wzmocnioną strukturą i długą użytecznością. W naszej firmie stosujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy klient zdoła zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych wymagań zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy wykorzystywane techniki. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Chrzanów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Chrzanów

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przygotowani i wyedukowani profesjonaliści, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę produkty są niebywale szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Oferujemy też profesjonalne i kompleksowe wsparcie z obszaru wyboru konkretnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, rekomendowanego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych dopełnień, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi również przekazanie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszelkie realizacje wykonujemy naturalnie z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz