Szamba betonowe Puławy

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wzmocnioną konstrukcją i długą funkcjonalnością. W naszej pracy stosujemy jedynie sprawdzone produkty, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych preferencji zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i doskonalimy użytkowane techniki. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania dopasowanej propozycji i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Puławy

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Puławy

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie wyszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są niebywale szczelne, solidne i bardzo wygodne. Zapewniamy też kompetentne i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania konkretnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru szamba, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, ewentualnych dopełnień, transportu i innych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych pośredników i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przekazanie całej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszelkie prace planujemy rzecz jasna z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz