Szamba betonowe Jelenia Góra

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie solidną strukturą i długą przydatnością. W naszej firmie użytkujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy klient jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych wymagań zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i unowocześniamy wykorzystywane rozwiązania. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Jelenia Góra

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Jelenia Góra

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy też innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przygotowani i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy także kompetentne i gruntowne wsparcie z obszaru doboru poszczególnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości szamba, rekomendowanego wariantu, terenu, ewentualnych dopełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbytecznych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi również przekazanie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszystkie prace wykonujemy naturalnie z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz