Szamba betonowe Jelenia Góra

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza wzmocnioną budową i długą funkcjonalnością. W naszej pracy stosujemy jedynie certyfikowane produkty, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy klient jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych potrzeb zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i unowocześniamy stosowane rozwiązania. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej propozycji i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Jelenia Góra

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Jelenia Góra

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy akceptację zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy także kompetentne i gruntowne wsparcie z obszaru doboru danych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości szamba, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, ewentualnych dopełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych ingerencji i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też dostarczenie wszelkiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte właściwą gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszelkie działania planujemy oczywiście z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz