Szamba betonowe Radomsko

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wzmocnioną budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej pracy stosujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient może zainwestować w to niezwykle wygodne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych wymagań usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i modernizujemy wykorzystywane technologie. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania spersonalizowanej propozycji i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Radomsko

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Radomsko

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio wyszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy akceptację zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę zbiorniki są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Oferujemy również fachowe i kompleksowe doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od rozmiaru szamba, wybranego wariantu, lokalizacji, ewentualnych dodatków, transportu i innych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też dostarczenie wszelakiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie prace przeprowadzamy rzecz jasna z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz