Szamba betonowe Brzeziny

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wytrzymałą konstrukcją i długą użytecznością. W naszej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone surowce, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to wyjątkowo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych wymagań klienta. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane technologie. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dopasowanej oferty i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Brzeziny

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Brzeziny

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy także profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wykwalifikowani fachowcy, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Zapewniamy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z zakresu wyboru danych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, rekomendowanego rodzaju, lokalizacji, hipotetycznych dodatków, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo wymagać najkorzystniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przekazanie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną rękojmią, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie prace przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz