Szamba betonowe Olsztyn

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza wytrzymałą konstrukcją i wieloletnią przydatnością. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie rekomendowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to niezwykle wydajne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych oczekiwań usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej oferty i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Olsztyn

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Olsztyn

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy akceptację klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nas szamba są niezwykle szczelne, solidne i bardzo wygodne. Zapewniamy także kompetentne i gruntowne wsparcie z zakresu dostosowania konkretnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości szamba, zalecanego wariantu, lokalizacji, hipotetycznych uzupełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również przygotowanie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z należytą starannością. Wszystkie prace wykonujemy rzecz jasna z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz