Szamba betonowe Olsztyn

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim solidną budową i wieloletnią przydatnością. W naszej pracy stosujemy jedynie certyfikowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji może zainwestować w to bardzo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji klienta. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy wykorzystywane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej propozycji i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Olsztyn

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Olsztyn

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przygotowani i wyedukowani fachowcy, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Oferujemy również fachowe i kompleksowe wsparcie z obszaru wyboru poszczególnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności zbiornika, wybranego wariantu, lokalizacji, ewentualnych dodatków, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też przygotowanie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie prace wykonujemy oczywiście z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz