Szamba betonowe Zgorzelec

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wytrzymałą konstrukcją i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie użytkujemy tylko sprawdzone produkty, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy klient zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych preferencji klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i unowocześniamy wykorzystywane rozwiązania. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Zgorzelec

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Zgorzelec

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przygotowani i wykształceni specjaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są niezwykle szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Proponujemy też kompetentne i gruntowne doradztwo z zakresu doboru danych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od wielkości szamba, zalecanego wariantu, lokalizacji, hipotetycznych dodatków, przewozu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przekazanie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą starannością. Wszystkie prace przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz