Szamba betonowe Prudnik

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wzmocnioną strukturą i długofalową przydatnością. W naszej działalności użytkujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy zleceniodawca może zainwestować w to bardzo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i doskonalimy stosowane techniki. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej oferty i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Prudnik

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Prudnik

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przeszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy akceptację usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas produkty są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Zapewniamy również fachowe i gruntowne doradztwo z obszaru wyboru poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, wybranego wariantu, miejsca, potencjalnych dodatków, transportu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także przekazanie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszelkie działania przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz