Szamba betonowe Kielce

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wzmocnioną budową i długą przydatnością. W naszej firmie użytkujemy tylko sprawdzone produkty, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy klient zdoła zainwestować w to bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych preferencji klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane techniki. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Kielce

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kielce

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy też innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio przeszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Zapewniamy również fachowe i kompleksowe doradztwo z zakresu wyboru konkretnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo wymagać najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także dostarczenie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszystkie prace przeprowadzamy naturalnie z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz