Szamba betonowe Kielce

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą strukturą i długą użytecznością. W naszej firmie stosujemy jedynie rekomendowane produkty, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i doskonalimy wykorzystywane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania dopasowanej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Kielce

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kielce

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to doskonale wyszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nas szamba są niebywale szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy również fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od pojemności szamba, wybranego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dodatków, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też dostarczenie wszelkiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie realizacje planujemy oczywiście z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz