Szamba betonowe Łęczna

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim solidną konstrukcją i długofalową przydatnością. W naszej działalności stosujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy klient jest w stanie zainwestować w to niezwykle wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych potrzeb klienta. Regularnie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy wykorzystywane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Łęczna

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Łęczna

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy również profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to świetnie wyszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zbiorniki są wyjątkowo szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy również profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu dopasowania poszczególnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości szamba, rekomendowanego wariantu, miejsca, potencjalnych dopełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przekazanie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie prace wykonujemy rzecz jasna z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz