Szamba betonowe Lębork

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wzmocnioną strukturą i długą użytecznością. W naszej działalności wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych wymagań usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i unowocześniamy wykorzystywane rozwiązania. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania spersonalizowanej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Lębork

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Lębork

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni i wyedukowani specjaliści, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy także profesjonalne i gruntowne wsparcie z obszaru dostosowania danych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości zbiornika, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dopełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też dostarczenie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą gwarancją, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszelkie prace wykonujemy rzecz jasna z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz