Szamba betonowe Piaseczno

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza wytrzymałą konstrukcją i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy klient jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane techniki. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej oferty i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Piaseczno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Piaseczno

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przygotowani i wyedukowani specjaliści, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Oferujemy także fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu doboru danych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od wielkości zbiornika, zalecanego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych dodatków, transportu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także przekazanie całej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie działania wykonujemy naturalnie z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz