Szamba betonowe Płock

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wytrzymałą budową i długą użytecznością. W naszej pracy stosujemy jedynie certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy klient jest w stanie zainwestować w to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych potrzeb klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i doskonalimy wykorzystywane techniki. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Płock

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Płock

Nasza firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy także profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przygotowani i wyedukowani profesjonaliści, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę produkty są niebywale szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Oferujemy też fachowe i gruntowne wsparcie z zakresu dostosowania konkretnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, zalecanego wariantu, miejsca, ewentualnych uzupełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także przekazanie wszelkiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią sumiennością. Wszelkie prace przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz