Szamba betonowe Płock

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wzmocnioną budową i długą przydatnością. W naszej pracy stosujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to bardzo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i modernizujemy użytkowane techniki. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej oferty i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Płock

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Płock

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie klienta traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Gwarantujemy też kompetentne i gruntowne doradztwo z zakresu wyboru poszczególnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od wielkości zbiornika, zalecanego wariantu, terenu, ewentualnych uzupełnień, transportu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przygotowanie całej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie prace planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz