Szamba betonowe Bochnia

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim solidną strukturą i długofalową użytecznością. W naszej pracy stosujemy tylko rekomendowane produkty, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy klient jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych preferencji klienta. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i doskonalimy wykorzystywane rozwiązania. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Bochnia

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Bochnia

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przeszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niezwykle szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Oferujemy też kompetentne i gruntowne wsparcie z obszaru doboru konkretnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości zbiornika, zalecanego rodzaju, terenu, hipotetycznych dodatków, transportu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też dostarczenie wszelakiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą starannością. Wszystkie prace wykonujemy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz