Szamba betonowe Bochnia

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wzmocnioną konstrukcją i wieloletnią użytecznością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie sprawdzone surowce, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy właściciel posesji może zainwestować w to bardzo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych wymagań zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej propozycji i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Bochnia

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Bochnia

Nasza firma specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przygotowani i wyedukowani fachowcy, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę produkty są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Gwarantujemy również fachowe i kompleksowe doradztwo z zakresu dopasowania konkretnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności szamba, zalecanego rodzaju, terenu, ewentualnych dopełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również dostarczenie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie działania planujemy rzecz jasna z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz