Szamba betonowe Wołomin

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wytrzymałą budową i wieloletnią użytecznością. W naszej pracy wykorzystujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to bardzo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych preferencji zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i modernizujemy użytkowane techniki. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej propozycji i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Wołomin

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Wołomin

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy też profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie wyszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy akceptację klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nas szamba są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo wygodne. Zapewniamy również fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu dostosowania danych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od rozmiaru szamba, zalecanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dopełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i dodatkowych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również przekazanie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą sumiennością. Wszystkie prace wykonujemy oczywiście z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz