Szamba betonowe Wołomin

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą budową i długofalową użytecznością. W naszej firmie użytkujemy jedynie sprawdzone produkty, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy klient jest w stanie zainwestować w to bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane techniki. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Wołomin

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Wołomin

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio wyszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy także profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru wyboru poszczególnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od wielkości zbiornika, rekomendowanego wariantu, miejsca, hipotetycznych uzupełnień, transportu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również przygotowanie całej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią rękojmią, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z należytą sumiennością. Wszystkie prace przeprowadzamy rzecz jasna z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz