Szamba betonowe Gorlice

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie solidną konstrukcją i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie użytkujemy wyłącznie rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych wymagań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy stosowane rozwiązania. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Gorlice

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Gorlice

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy też nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy akceptację właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Gwarantujemy także profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu wyboru danych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości szamba, rekomendowanego wariantu, terenu, ewentualnych dodatków, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także dostarczenie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszelkie działania planujemy rzecz jasna z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz