Szamba betonowe Gorlice

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wytrzymałą konstrukcją i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy tylko sprawdzone surowce, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to niezwykle wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych potrzeb usługobiorcy. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i unowocześniamy stosowane technologie. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej oferty i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Gorlice

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Gorlice

Nasza firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przygotowani i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nas zbiorniki są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Oferujemy także profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru dopasowania danych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości zbiornika, zalecanego wariantu, miejsca, ewentualnych uzupełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszelkie realizacje wykonujemy rzecz jasna z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz