Szamba betonowe Białogard

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą budową i wieloletnią użytecznością. W naszej pracy użytkujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i doskonalimy stosowane technologie. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Białogard

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Białogard

Nasza firma specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przeszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są niezwykle szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Oferujemy także fachowe i kompleksowe doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od rozmiaru szamba, zalecanego wariantu, miejsca, hipotetycznych dodatków, transportu i pozostałych aspektów, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbytecznych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też przekazanie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na doskonałym poziomie i z należytą sumiennością. Wszelkie prace przeprowadzamy naturalnie z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz