Szamba betonowe Słupca

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wzmocnioną konstrukcją i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej pracy stosujemy tylko sprawdzone surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji może zainwestować w to wyjątkowo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych wymagań usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i doskonalimy użytkowane techniki. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania dopasowanej oferty i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Słupca

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Słupca

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy również nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie wyszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Gwarantujemy też kompetentne i kompleksowe wsparcie z zakresu dostosowania konkretnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, wybranego rodzaju, lokalizacji, potencjalnych dodatków, transportu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najkorzystniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też dostarczenie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie prace wykonujemy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz