Szamba betonowe Słupca

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy wyłącznie certyfikowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych potrzeb klienta. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej propozycji i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Słupca

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Słupca

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przygotowani i wykwalifikowani specjaliści, którzy akceptację właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas produkty są niebywale szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy także kompetentne i kompleksowe doradztwo z zakresu wyboru poszczególnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, zalecanego rodzaju, terenu, ewentualnych dodatków, przewozu i innych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przekazanie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie działania przeprowadzamy naturalnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz