Szamba betonowe Złotoryja

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wzmocnioną budową i wieloletnią użytecznością. W naszej pracy wykorzystujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy klient zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy wykorzystywane technologie. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej oferty i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Złotoryja

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Złotoryja

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przygotowani i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy akceptację usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy także profesjonalne i kompleksowe doradztwo z obszaru wyboru danych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od pojemności szamba, rekomendowanego wariantu, miejsca, ewentualnych dopełnień, przewozu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z należytą sumiennością. Wszystkie realizacje wykonujemy oczywiście z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz