Szamba betonowe Lidzbark Warmiński

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą strukturą i długą funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy klient zdoła zainwestować w to niezwykle praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i unowocześniamy stosowane techniki. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Lidzbark Warmiński

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Lidzbark Warmiński

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy też innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio przeszkoleni i wyedukowani specjaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Zapewniamy również fachowe i gruntowne wsparcie z obszaru dopasowania danych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od rozmiaru zbiornika, rekomendowanego wariantu, miejsca, ewentualnych dopełnień, transportu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też przekazanie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na najwyższym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszelkie realizacje planujemy rzecz jasna z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz